پاورپوینت نظریه های اتمی

مطالب دیگر:
📗بررسی جایگزینی آجر و سفال با بتن سبک📗بررسی اجزا و ناف در گیاه لوبیا📗گزارش كارآموزی در دفتر فني مهندس جاويد سازه📗عوامل موثر در کیفیت بهداشتی شیر از مرحله تولید تا مصرف📗بررسی و مطالعه بيـماري سل گـاوي📗بررسی دستگاه آبياری هوشمند گلدانها و گلخانه ها📗بررسی انواع تکنیک عقیم سازی حشرات Sterile Insect Technique📗فساد اداری و علل و عوامل و راه های مبارزه با فساد اداری📗بررسی آثار رواني و كاركردهاي روانشناسي تبليغات📗انرژی زمین گرمایی و انواع كاربردهای انرژی زمین گرمایی📗رژيم غذايي مكملهاي كراتين و سازگاري عضلاني با مقاومت اضافه بار📗بررسی مورفولوژی و ویژگی های گل رز📗بررسی خواص لیمو ترش و عوامل موثر بر تركيبات مركبات📗بررسی و آشنایی با عملکرد موتورهای شش زمانه📗متالورژی نیکل تشويه الکترولیز📗بررسی نقش افزودني هاي بتن در مقاوم سازي سازه ها📗بررسی امکانات مورد نیاز پرورش جوجه و بیماری ها و انواع نژادهای جوجه📗عوامل مؤثر و نقش معلم و والدین در شكوفايي خلاقيت كودكان📗فقر و راه های کاهش و مبارزه با فقر و استراتژي فقر زدايي📗آموزش چگونگي ارائه مقالات و سمينارها
ظریه های اتمی به ترتیب,نظریه اتمی دموکریت,نظریه اتمی دالتون,مدل های اتمی,بند های نظریه اتمی دالتون,نظریه اتمی تامسون,نظریه اتمی رادرفورد,نظریه اتمی بور|دانلود پاورپوینت با موضوع نظریه های اتمی ،در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: دموکریت :تاریخچه تئوری اتمی به یونانی‌ های قرن ششم و به ویژه مکتب اتم‌ گرایی دموکریت بر می گردد. دموکریت نخستین کسی بود که از اتم سخن گفت و آن ر|35020120|djf
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت نظریه های اتمی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع نظریه های اتمی،در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:دموکریت :تاریخچه تئوری اتمی به یونانی‌ های قرن ششم و به ویژه مکتب اتم‌ گرایی دموکریت بر می گردد. دموکریت نخستین کسی بود که از اتم سخن گفت و آن را جزو تجذیه ‌ناپذیری دانست که دنیا از آن ساخته شده ‌است.
او می پنداشت اتم كوچكترين ذره يك ماده است و هر يك از مواد جهان ، اتم های متفاوتی دارند . نظر او بسيار كلی بود و بر شواهد تجربی متكی نبود . تصور می كرد كه اتم های آهن مارپيچی شكل هستند كه موجب استحكام و انعطاف پذيری و چكش خواری آهن می شوند. يا اتم های آتش تيز و نورانی و زرد رنگ هسنتد. يا اتم های آب كروی شكل هستند .
تالس معتقد بود که تمام کاینات از آب ساخته شده است.
ارسطو بر این عقیده بود که تمام جهان از چهار عنصر خاک آب و هوا و آتش ساخته شده است
مایکل فارادای دانشمند معروف انگلیسی مشاهده کرد به هنگام عبور جریان برق از درون محلول یک ترکیب شیمیایی فلز دار (برقکافت) یک واکنش شیمیایی در آن به وقوع می پیونددو متوجه وجود ذرات بنیادی بار دار شد.
استونی با بررسی کار های فارادی به این نتیجه رسید که واحد هایی از بار های الکتریکی به اتم ها وابسته اند، وپیشنهاد کرد که این واحد ها الکترون نامیده شوند.
و . . .